MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7764408
nr 776 4408
Skrivbyrå
1800-tal, längd: 71, djup: 52, höjd: 90
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:42:19
8/9 19:32:03